Twitter!

10. srpna 2009 v 17:36 | Lady*Mai |  Twitter
Asi jste si všimli, že je tu rubrika Twitter. Ano, i Skye má slavný TWITTER a ,,twittruje´´ velmi ráda a často.;) Ale chci Vám jen oznámit, že vzkazy od Skye začnu přidávat až od září. Důvod? Je tam hodně vzkazů a proto nebudu přidávat ty starší a 1.září je takový pěkný datum.xD Né je to hlavně kvůli tomu, že to bude od začátku měsíce a navíc ted´ jsou prázdniny a já budu mít určo ještě pár Hiatusů tak bych to nestíhala přidávat. A pak taky aspoň zatím dopřidám všechny starší věci.;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikneš?

Jasně...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters
Ke dnu 10.8.2009

Tato stránka je tvořená jednou fanynkou Skye Sweetnam a to pouze pro Skyeiný fanoušky! Neručím za pravost informací, fotek ani správný překlad článků. Všechny informace si hledám sama na zahraničních občas i českých stránkách. Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím nekopíruj a nebo přidávej viditelný zdroj v podobě odkazu či klikací ikonky! Toto je pouze fan stránka a porušování práv není v úmyslu! This is only a fan site! Violations of rights is not the intention!

This is just a fansite. I am not in contact with Skye, her family or someone close to her. The information you are looking for themselves on foreign websites and therefore not responsible for the correct translation or truthfulness of the information. Working on my website takes a lot of time, so please do not copy or use a visible link in the form of a link or icon. Rights violations is not the intention!