Velká aktualizace galerie!

12. října 2009 v 14:39 | Michelle |  Blog
Ahoj!!
Tak jsem se rozhodla, že budu fotky nahrávat přes Free servery! Nejdřív jsem chtěla normálně přes galerii, ale když jsem nahrávala fotky tak mě to nešlo a ukazovalo mi to, že jsem překročila max. limit fotek a to 400.
I kdybych vymazala nějaký starší fotky tak si nepomůžu, protože je nebudu mít na blogu!
Proto jsem se rozhodla, že udělám velkou aktualizaci fotogalerie Skye! Dodám všechny starý i nový fotky, shooty,... Proto se nedivte, že tu budou věci, který tu už jsou. Dám to všechno přes Free servery.xD
Přes blog budu nahrávat nejspíš jen grafiku, různý avatary, ikony,...
Díky za pochopení!
Michelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 MISHELKAEVAMONIKA MISHELKAEVAMONIKA | Web | 12. října 2009 v 16:29 | Reagovat

JSME UŽ TU

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters
Ke dnu 10.8.2009

Tato stránka je tvořená jednou fanynkou Skye Sweetnam a to pouze pro Skyeiný fanoušky! Neručím za pravost informací, fotek ani správný překlad článků. Všechny informace si hledám sama na zahraničních občas i českých stránkách. Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím nekopíruj a nebo přidávej viditelný zdroj v podobě odkazu či klikací ikonky! Toto je pouze fan stránka a porušování práv není v úmyslu! This is only a fan site! Violations of rights is not the intention!

This is just a fansite. I am not in contact with Skye, her family or someone close to her. The information you are looking for themselves on foreign websites and therefore not responsible for the correct translation or truthfulness of the information. Working on my website takes a lot of time, so please do not copy or use a visible link in the form of a link or icon. Rights violations is not the intention!