Duben 2010

Hiatus - na dobu neurčitou

18. dubna 2010 v 16:17 | Michelle |  Blog
Zrovna jsem u babičky tak můžu psát, ale nemám moc času abych oběhla affs... Takže ve zkratce: HIATUS! A to proto, že mi dom nejde PC.. SBé omluvte mě z kontrol, obíhání a tak..;) Michelle

Darker Side of Skye

11. dubna 2010 v 19:17 | Michelle |  P: 2010
Opět fotil Jordan Letkemann a upravoval Metal F Designs.
Fotky jsou úplně senzační.. Ty vlasy..A jak má ty modrý nehty...:)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host

With Koma-summer 2008/09

8. dubna 2010 v 17:58 | Michelle |  Osobní fotky
Jsou úžasně sladké...♥

free image host free image host

V Paříži 2006

7. dubna 2010 v 17:55 | Michelle |  Ostatní fotky
Každý poznáte eifelovku.:D Jinak ta čepice je úchvatná..:*


free image host free image host

WHYI Fm 2006

7. dubna 2010 v 17:53 | Michelle |  Ostatní fotky
Je to nejspíš v rádiu.

free image host free image host

New hair!

6. dubna 2010 v 16:56 | Michelle |  Novinky
Už je to celkem doba co jsem psala o tom, že Skye má nové vlasy. A nyní jsou i fotky! Nejdřív jsem si myslela, že má jen melír, ale na další fotce sem si všimla, že nejen to!

Ofinu má nabarvenou na fialovo a k tomu má žlutý melír. Já bych si to nejspíš neudělala, ale vypadá to skvěle a Skye to velmi sluší!:)

skyesweetnam-cz.blog.cz
Další fotky můžete vidět tady.

Tarina's new costmetics and jewerly

6. dubna 2010 v 16:43 | Michelle |  A: 2010
 Bylo to nejspíš na nějaký "přehlídce" kosmetiky od značky Tarinaˇs. Tarina je ta na první fotce s těmi růžovými vlasy. Skye na svůj facebook přidala i odkaz kde můžete danou kosmetiku sehnat: http://www.tarinatarantino.com/
  →na té stránce najdete i jiné věci např.: korále, kabelky, barbie panenky,..

Na fotkách si všimněte nových vlasů Skye.Na té druhé fotce to jevidět nejlíp když jí zvětšíte.:)

free image host free image hostHiatus!

2. dubna 2010 v 22:09 | Michelle |  Blog
Je to jen na Velikonoční prázdniny. Od zítřka do pondělí. Zítra odjíždím k babičce a nestihla jsem nic přednastavit. Navíc když budu na vesnici tak nechci trčet u Pc, ale mám v plánu bejt taky trochu venku...:) Affs se omlouvám. Nějaké možná příležitostně navštívím, ale nijak s tím nepočítejte. Zastihnete mě spíš na facebooku nebo icq-kdo mě má přidanou.:D
Přidám maximálně novinky.. Takže to je všechno. V úterý tu budu zase jako obvykle.;) :D
Mějte se hezky. Zdraví Michelle

Jo a užijte si zbytek prázdnin a všem přeju krásný Velikonoce.:)

Jako Disney hvězda!

2. dubna 2010 v 21:13 | Michelle |  Disney
Možná se tomu někdo bude divit, ale je to pravda. Skye se jeden čas a to v roce 2004 zůčastnila pěti kompilací pro Disney: Radio Disney Jingle Jams, Radio Disney Jams, Vol. 8, DisneyMania 3, a DisneyRemixMania. (Některé obaly najdete v diskografii)
Nejznámější je písnička Part Of Your World, která je ke známé pohádce "Malá mořská víla" a je na ní i moc pěkné music video.


Jako další jsem na YT našla např. Cruella De Vil z pohádky "101 dalmatýnů".


Album photoshoot

1. dubna 2010 v 21:29 | Michelle |  Videa od Skye
Je to video o tom jak se fotil oficiální photoshoot k albu Sound Soldier. Nejlepší asi je chvíle kdy Skye s její skupinou fotí ten fotograf z toho bagru, Skye to tam maximálně prožívá, dělá různý obličeje a ta skupina za ní jen tak jakože : "No tak se fotíme, no.."!:D To se mi moc líbí.:)
A ty šaty jak má na tý televizi-na fotkách jsou úplně rudý... Tady takový světle růžový...
Jinak video je už celkem starý;žádná novinka..


Konec!

1. dubna 2010 v 14:09 | Michelle |  Blog
Nad tímhle přemýšlím už dobu.. Asi se divíte a říkáte si proč. Přečtěte si celý článek a třeba pochopíte.
Mám docela dost dlouho školu, spoustu učení a spoustu jiných zálib. Hodně jsem ted začala chodit ven s přáteli a blogování mě nebaví už tolik co dřív. Občas si říkám jak to ti "starší" lidi zvládají-aktualizovat blog, školu,... Já to prostě nezvládám. Asi jste si sami všimli, že v tejdnu nepřidávám skoro vůbec...A o víkendu tak jeden článek. Já o víkendech většinou čas mám, ale jak jsem psala víš-využívám ho jinak než sezením u PC.
Navíc Skye tu zná málo lidí a mě přijde, že Skye se svojí kariérou zpěvačky skončila... Pak taky je hodně fotek, ale nikdo neví (snad jen Skye) odkud jsou..
A to co mě štve asi nejvíc je to vědomí, že Skye nikdy nepotkám. Říkám si, k čemu to je... Dělat blog o někom koho jste nikdy neviděli a znáte ho jen přes média. Někdo to možná ví. Já to dřív taky věděla, ale už to není ono.
Tenhle blog pro mě znamenal hodně. Měla jsem skvělou návštěvnost a hlavně úžasný affs, který nepsali komentáře typu "Obíhám" apod. I když nebudu tady tak se u vás vždy stavím, protože píšete o tom co mě zajímá a díky Vám a vaším blogům vím jaké novinky jsou u mích dalších oblíbených celebritách.:)
Blog nechám tak jak je... Nějací fanoušci jsou a kdyby někdo něco hledal...:) Na tomto blogu není úplně vše o Skye. Je tu spíš jen čtvrtina z celé "Sweetnamkariéry", ale i ten kousek co tu je, my dal práci. Je to práce, kterou jsem začala dělat v srpnu roku 2009, práce, která mě bavila a práce na kterou už nemám čas.
Vím jednou toho možná budu litovat, možná se vrátím. Ale ted´ musím jít. Doufám, že vy všichni a hlavně sbéčka chápete, že jsou i důležitější věci.
Nevím co víc už napsat.. Snad jen-Aprííííl!:D Vím, že to má hodně blogů, ale já si nemohla pomoct. Navíc když o odchodu vážně uvažuju. A tedka se přiznejte.. Kdo to četl celý? A kdo tomu uvěřil?

Láskou praštěná | How to deal

1. dubna 2010 v 12:47 | Michelle |  Láskou praštěná
Tenhle film byl velkým zlomem ve Skyině kariéře. Proč? Ve filmu zazní její singl "Billy S." a díky tomu se Skye proslaví. "Billy S." díky filmu patří mezi nejhranější hity té doby v Kanadě.


Popis:
Romantická komedie o milostných peripetiích krásné Halley, kterou ve Filmu ztvárnila americká popová hvězda Mandy Moore (Deník princezny). Je držitelkou několika cen MTV Music Award.

Mladičká Halley po zkušenostech z několika milostných záletů dojde k závěru, že skutečná láska neexistuje. Velmi rychle se ale přesvědčí, že žádná teorie není dokonalá. Nejlepší kamarádku Halley si v této romantické komedii zahrála Alexandra Holden, známá to kráska ze seriálů Přátelé, nebo Ally McBealová.
zdroj: osobnosti.cz

Dávám sem video kde jsou scény z filmu. Hraje k tomu písnička "Wild World" kterou Skye přezpívala.

Film si můžete stáhnout např. na uloz.to !

Můj názor: Film je krásný a myslím si, že přesně vystihl to, o čem je-lásku. Chvílemi smutný, ale některé scény jsou vážně romantické. A "Billy S." je ve skvělé chvíli do které se bezvadně hodí.:)

POTM duben!

1. dubna 2010 v 11:20 | Michelle |  Blog
Fotkou na měsíc březen se stává:
skyesweetnam-cz.blog.cz
Jinak v celém článku můžete hlasovat pro fotku na měsíc duben.:)) Dala jsem tentorkát, ale jen 3.
free counters
Ke dnu 10.8.2009

Tato stránka je tvořená jednou fanynkou Skye Sweetnam a to pouze pro Skyeiný fanoušky! Neručím za pravost informací, fotek ani správný překlad článků. Všechny informace si hledám sama na zahraničních občas i českých stránkách. Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím nekopíruj a nebo přidávej viditelný zdroj v podobě odkazu či klikací ikonky! Toto je pouze fan stránka a porušování práv není v úmyslu! This is only a fan site! Violations of rights is not the intention!

This is just a fansite. I am not in contact with Skye, her family or someone close to her. The information you are looking for themselves on foreign websites and therefore not responsible for the correct translation or truthfulness of the information. Working on my website takes a lot of time, so please do not copy or use a visible link in the form of a link or icon. Rights violations is not the intention!