Květen 2010

Všechno nejlepší k 21.narozeninám Skye.

11. května 2010 v 13:21 | Michelle |  Novinky
Zdravím všechny affs-hiatus stále trvá. Jen chci dodatečně Skye popřát vše nej k jejím 21.narozeninám. Fotky, videa, a tak někdy přidám až mi půjde pc. Ted´ jsem ve škole a dělalo by se mi to blbě.:) Tak se zase mějte.:)
free counters
Ke dnu 10.8.2009

Tato stránka je tvořená jednou fanynkou Skye Sweetnam a to pouze pro Skyeiný fanoušky! Neručím za pravost informací, fotek ani správný překlad článků. Všechny informace si hledám sama na zahraničních občas i českých stránkách. Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím nekopíruj a nebo přidávej viditelný zdroj v podobě odkazu či klikací ikonky! Toto je pouze fan stránka a porušování práv není v úmyslu! This is only a fan site! Violations of rights is not the intention!

This is just a fansite. I am not in contact with Skye, her family or someone close to her. The information you are looking for themselves on foreign websites and therefore not responsible for the correct translation or truthfulness of the information. Working on my website takes a lot of time, so please do not copy or use a visible link in the form of a link or icon. Rights violations is not the intention!