Říjen 2010


Scany "live 2007"

26. října 2010 v 21:34 | Michelle |  Screencaps
Udělala jsem zase nějaké screencaps. Je to z nějaké ranní show kde zpívala akustickou verzi Human. Vypadala tam úžasně. Zbožňuju její mimiku při zpěvu. Líbí se mi jak to prožívá. Nedělala jsem fotky z celého videa jen ze začátku, ale snad i to vám postačí.:)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Skye live at Sea world

26. října 2010 v 21:15 | Michelle |  2006


Skye na ebay

22. října 2010 v 21:34 | Michelle |  Novinky
skyesweetnam-cz
Ano, Skye má ebay, kde si můžete koupit věci z jejího šatníku. Už tam má 4 hadříky. Skye sama na svém profilu uvedla, že věci, které tam prodává pro ní mají určitý význam. Najít tam můžete třeba tričko, které měla na turné s Britney Spears. Doporučuju si to prohlídnout. Hned bych si něco objednala. Musí být fajn mít něco, co na sobě měla Skye a je to na různých fotkách na ní.Mini úprava

21. října 2010 v 19:08 | Michelle |  Blog
Zdravím.
Chci se nejdřív omluvit, trochu nestíhám, díky škole..Doufám, že to chápete.
A taky chci upozornit na malou rekonstrukci v textech.:D Asi jste si toho všimly. Ještě mi tam zbývá upravit jedna rubrika a celkově to dát do jiný, nový. Dneska už to dělat nebudu, ještě se musím učit. Nevím zda to stihnu zítra, ale pokusím se to udělat co nejdřív. Mějte proto strpení se zmatkem v textech a překladech. Nebudou to dvě rubriky, ale pouze jedna → lyric.
Michelle

Sound Soldier

21. října 2010 v 19:01 | Michelle |  Sound Soldier
Music is my boyfriendEn
Cz
HumanEnCz
BoyhunterEnCz
GhostEnCz
My favourite tuneEnCz
Scary loveEnCz
(Let´s get movin´) Into actionEnCz
CartoonEnCz
Make-out songEnCz
UltraEnCz
Kiss a girlEnCz
Babydoll gone wrongEnCz
Girl like meEnCz

Noise from the basement

21. října 2010 v 18:45 | Michelle |  noise from the basement
Number oneEnCz
Billy S.EnCz
Tangled up in meEnCz
I Don't Really Like You  EnCz
I Don't CareEnCz
Heart Of GlassEnCz
SharadaEnCz
It SucksEnCz
Fallen ThroughEnCz
HypocriteEnCz
UnpredictableEnCz
Shot To Pieces  EnCz
Smoke + Mirrors  EnCz
AwakeningEnCz

Lyric

21. října 2010 v 18:31 | Michelle |  Lyric
skyesweetnam-czWolves&Bitches1

16. října 2010 v 13:59 | Michelle |  Videa od Skye
Že by nový klip k novému songu Wolves&Witches? Vypadá to jako něco na styl červené Karkulky. Je také, ale možné, že se jedná pouze o nějakou reklamu. Každopádně si myslím, že to bude mít pokračování.;) Nechme se překvapit.;)


Zveřejněny další 2 nevydané songy!

16. října 2010 v 10:12 | Michelle |  Novinky
Skye na svém MySpace zveřejnila 2 další nevydané songy. Už jsem o nich psala když je Skye přidala jako hudbu ke svém videím. Jsou to Musick a Wolves & Witches.
Poslechnout si je můžete tady .

Vote 4 ASHES on Discovered

15. října 2010 v 21:01 | Michelle |  Videa od Skye
Tohle video není přímo od Skye z jejího youtube kanálu, ale dala ho na fb.:) Na YT je u tý Ashes. Líbí se mi, že Skye tu zpěvačku takhle propaguje.. Je to přece jen trochu její "konkurence"..:D Ale ta reklama je fajnová. Klidně bych se i vsadila, že to vymejšlela a dělala Skye.:D Je to její styl. Ty dlouhý vlasy jí nehorázně slušej.


Jinak co se týče tý Ashes.. Slyším o ní poprvé v životě, ale co jsem vidělala kousek jejího klipu na YT.. Styl hudby celkem ujde, ale sympatická mi moc není. Je to, ale pouze můj názor.:))

Už je to přes rok!

15. října 2010 v 20:15 | Michelle |  Blog
Nějak sem to datum přehlídla. Ale když jsem 2.srpna roku 2009 zakládala tenhle blog, nevěděla jsem zda vydrží, zda bude mít nějakou návštěvnost... a že pokud se "dožije" alespoň 1 roku napíšu článek!:))
Je to všude na každém blogu... Omluvte menší zpoždění...:D Ale aspoň krátce k historii. Na Skye sem narazla na nějakém blogu kde byli její fotky. Našla jsem si jí na YT a její songy jsem si zamilovala. Založila jsem si o ní blog i přesto, že jsem měla ještě jeden o Amy Diamond. Znala jsem pouze jednu holku ze školy co Skye znala. Jinak nikde o SS nic nebylo. Na českých stránkách pouze fotky, sem tam pár videí, ale všechno to byli blogy co už zrušily svou "činnost". Neměla sem jistotu, že to zvládnu. Všechny photoshooty, informace,.. Dávala jsem je dohromady přes zahraniční stránky. Jediná pořádná byli oficiální, který moc plný novinek nejsou a pak Skyeiný stránky jako fb, ms nebo twitter.
Za tu dobu co blog je, mi napsalo spoustu lidí..Byli to komentáře o tom, že sou rádi, že na blog narazili, znají Skye dlouho, ale nemají žádný zdroj novinek. Tyhle komentíky mě těšili nejvíc.:) Kdybych blog neměla nevěděla bych, že jí tu někdo zná.. A stále a stále se ozívají další..Bud´ co jí znají dlouho nebo co si jí teprve oblíbili. Časem sem díky škole a svým osobním zájmům přestala zvládat 2 blogy a na blog o Amy Diamond sem si našla spolumajitelku. Pak jsem nestíhala a věnovala se pouze Skye. Blog o Amy byla sice moje srdcová záležitost, ale věděla jsem, že v rukách Jennifer mu bude  báječně. Darovala jsem jí ho a věnovala se na 100% Skye.  nelituju toho. 
I když už mám na blog strašně málo času...Nikdy bych ho nesmazala..Dal mi spoustu práce a taky jsem ráda, že na něj někdo chodí. Mám dokonalé affs, jsem ráda, že pro mě Pospola dělá desingy a i když už moc Skye neposlouchám...Je to úžasná osoba se skvělým vkusem a velkým nadáním.

About skyesweetnam-cz

11. října 2010 v 19:15 | Michelle |  Blog
Zdravím...:)

Tohle je na více blocích a i mě zajímá Váš názor na blog. Byla bych moc ráda kdyby ste mi napsali jak se Vám tu líbí, co Vám tu chybí, co by ste tu chtěli... Prostě všechno co si myslíte o blogu. Potěší mě pochvaly, ale i kritika. Chci aby se Vám na blogu líbilo a taky aby ste se zde vyznali... Jeden čas tu "jakštakš" probíhala taková rekonstrukce, ale díky málo času ne moc účinná a blog mi přijde trochu nepřehledný. Pište prosím všechno co Vás napadne.:))

Díky

Michelle

Neříkejte mi Avril!

9. října 2010 v 15:40 | Michelle |  Zajímavosti
Neslibuji, že je to úplně správný  překlad.:D Jinak článek je někdku 2003 nebo tak nějak.:)

 Zpěvačka Skye Sweetnam je srovnávána s Avril. Kanadské hvězdě je 15, ale ona je celkem pro. Ale nepleťte si ji s Avril. Skye má svůj vlastní styl. Nejenže si píše vlastní písně, ale ona i sviští se svojí videokamerou. Ve videu pro "How to deal" s písni "Billy S." Skye pobíhá s jejím věrným fotoaparátem.
Takže o čem píseň je? "Je to když přijdete domů ze školy v den kdy máte hodně domácích úkolů a já jsem řekla:" Nechci dělat domácí úkoly, chci napsat píseň. "Ona říká:" Je to opravdu zachycený okamžik a já jsem ho cítila! "Je to jen druh vzpurný a já druh, který si stěžuje na školu a jak moc jsem byla na to naštvaná ." Skye obrátila svoje její dospívání nahráváním debutovým albem, Noise from the basement, který bude vydán v lednu. Budete milovat návykové melodie!

Scany z různých časopisů

9. října 2010 v 11:14 | Michelle |  Scany
Mám tu scany z různých časopisů. Mám takový dojem, že už tu jsou, ale neva.:D Můžete si všimnout, že v některýc článcích je Skye přirovnávána k Avril Lavigne.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Skye a Faber Drive

7. října 2010 v 17:10 | Michelle |  Ostatní fotky
Faber drive je 4-člená skupina se kterou Skye jela v roce 2007 jako host jejich turné.:) Na fotce je s Faberem ze skupiny.;) Myslímže se jedná o promo fotku, protože úplně stejná je i na plakátě, který sem, ale bohužel nesehnala...://


imagebam.com

Skye sem tam skoro nepoznala, ale sluší jí to.;)

Status od Skye z fb

6. října 2010 v 20:27 | Michelle |  Novinky
Skye má na facebooku už 25.000 fanoušků. Myslím si, že je to skvělé. Skye napsala status ve kterém děkuje za podporu.

Díky za podporu sexy lásky! 25 000 mě má rádo. Vy tvoříte můj den.

*Ta poslední věta mi zní trochu divně, ale mělo by to tak být.:D A to "sexy" Skye fakt napsala..:D Co se týče s tím počtem. I kdyby to nebylo přesně dobře, což by mělo, tak si myslím, že význam asi chápete všichni, ne? Má na fb 25 tisíc fanoušků...:D

Mix fotek

5. října 2010 v 19:58 | Michelle |  Ostatní fotky
Na facebooku jsem našla od fanoušků zase nějaké fotky. Někde to Skye vážně moc sluší..:) Řekla bych, že většina je z nějakých časopisů.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On The Menue

3. října 2010 v 13:26 | Michelle |  2004
Je to nějaká hitparáda. Skye je jako poslední a je tam s videoklipem k singlu Tangled up in me.:) Mluví o songu a můžete si tam (pokud umíte aspoň trochu anglicky) přečíst i nějaké informace o ní.


Into action v Ramona a Beezus

2. října 2010 v 13:45 | Michelle |  Novinky
Skyeina verze Into Action (bez Tima Armstronga) se údajně hraje asi 2-3 minuty ve filmu Ramona a Beezus (můžete v něm vidět například Selenu Gomez). Film jsem zatím neviděla tak nevím co je na tom pravdy.
free counters
Ke dnu 10.8.2009

Tato stránka je tvořená jednou fanynkou Skye Sweetnam a to pouze pro Skyeiný fanoušky! Neručím za pravost informací, fotek ani správný překlad článků. Všechny informace si hledám sama na zahraničních občas i českých stránkách. Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím nekopíruj a nebo přidávej viditelný zdroj v podobě odkazu či klikací ikonky! Toto je pouze fan stránka a porušování práv není v úmyslu! This is only a fan site! Violations of rights is not the intention!

This is just a fansite. I am not in contact with Skye, her family or someone close to her. The information you are looking for themselves on foreign websites and therefore not responsible for the correct translation or truthfulness of the information. Working on my website takes a lot of time, so please do not copy or use a visible link in the form of a link or icon. Rights violations is not the intention!