Blog

Mini úprava

21. října 2010 v 19:08 | Michelle
Zdravím.
Chci se nejdřív omluvit, trochu nestíhám, díky škole..Doufám, že to chápete.
A taky chci upozornit na malou rekonstrukci v textech.:D Asi jste si toho všimly. Ještě mi tam zbývá upravit jedna rubrika a celkově to dát do jiný, nový. Dneska už to dělat nebudu, ještě se musím učit. Nevím zda to stihnu zítra, ale pokusím se to udělat co nejdřív. Mějte proto strpení se zmatkem v textech a překladech. Nebudou to dvě rubriky, ale pouze jedna → lyric.
Michelle

Už je to přes rok!

15. října 2010 v 20:15 | Michelle
Nějak sem to datum přehlídla. Ale když jsem 2.srpna roku 2009 zakládala tenhle blog, nevěděla jsem zda vydrží, zda bude mít nějakou návštěvnost... a že pokud se "dožije" alespoň 1 roku napíšu článek!:))
Je to všude na každém blogu... Omluvte menší zpoždění...:D Ale aspoň krátce k historii. Na Skye sem narazla na nějakém blogu kde byli její fotky. Našla jsem si jí na YT a její songy jsem si zamilovala. Založila jsem si o ní blog i přesto, že jsem měla ještě jeden o Amy Diamond. Znala jsem pouze jednu holku ze školy co Skye znala. Jinak nikde o SS nic nebylo. Na českých stránkách pouze fotky, sem tam pár videí, ale všechno to byli blogy co už zrušily svou "činnost". Neměla sem jistotu, že to zvládnu. Všechny photoshooty, informace,.. Dávala jsem je dohromady přes zahraniční stránky. Jediná pořádná byli oficiální, který moc plný novinek nejsou a pak Skyeiný stránky jako fb, ms nebo twitter.
Za tu dobu co blog je, mi napsalo spoustu lidí..Byli to komentáře o tom, že sou rádi, že na blog narazili, znají Skye dlouho, ale nemají žádný zdroj novinek. Tyhle komentíky mě těšili nejvíc.:) Kdybych blog neměla nevěděla bych, že jí tu někdo zná.. A stále a stále se ozívají další..Bud´ co jí znají dlouho nebo co si jí teprve oblíbili. Časem sem díky škole a svým osobním zájmům přestala zvládat 2 blogy a na blog o Amy Diamond sem si našla spolumajitelku. Pak jsem nestíhala a věnovala se pouze Skye. Blog o Amy byla sice moje srdcová záležitost, ale věděla jsem, že v rukách Jennifer mu bude  báječně. Darovala jsem jí ho a věnovala se na 100% Skye.  nelituju toho. 
I když už mám na blog strašně málo času...Nikdy bych ho nesmazala..Dal mi spoustu práce a taky jsem ráda, že na něj někdo chodí. Mám dokonalé affs, jsem ráda, že pro mě Pospola dělá desingy a i když už moc Skye neposlouchám...Je to úžasná osoba se skvělým vkusem a velkým nadáním.

About skyesweetnam-cz

11. října 2010 v 19:15 | Michelle
Zdravím...:)

Tohle je na více blocích a i mě zajímá Váš názor na blog. Byla bych moc ráda kdyby ste mi napsali jak se Vám tu líbí, co Vám tu chybí, co by ste tu chtěli... Prostě všechno co si myslíte o blogu. Potěší mě pochvaly, ale i kritika. Chci aby se Vám na blogu líbilo a taky aby ste se zde vyznali... Jeden čas tu "jakštakš" probíhala taková rekonstrukce, ale díky málo času ne moc účinná a blog mi přijde trochu nepřehledný. Pište prosím všechno co Vás napadne.:))

Díky

Michelle

Nový desing

27. září 2010 v 21:10 | Michelle
skyesweetnam-cz.blog.cz
Zdravím..:) Asi jste si všimly, že tu je nový desing stránek. Je opravdu překrásný a je zase od Pospoly. Strašně za něj děkuju. Ten letní sem měla už moc okoukaný a tohle je opravdu změna!:)

Snad se Vám líbí aspoň tolik co mě...;)

Omluva

14. září 2010 v 17:27 | Michelle
Zdravím..

Asi jste si všimly, že se to na blogu moc nehne. Novinky, ale nejsou takže se chci omluvit za jinou věc: obíhání affilates. Strašně mě to mrzí, ale mám proto prostý důvod: škola. Nemám těžký rozvrh, ale spíš se vracím domů utahaná, ospalá a jediný k čemu se dokopu je facebook.:D
Když už čas mám tak ještě scháním učebnice do školy a takovýhle věci.. Mám týden praxi a týden školu na střídačku, takže ještě nemám ani všechny sešity.:D
Obíhání se zase rozchodí během "Snad" měsíce", ale už to nebude tolik často jako to bývávalo.
Snad mě sbéčka pochopíte a omluvíte. Pokud to bude někomu vadit tak si mě vymažte.. Nebudu se zlobit. Byla bych však ráda, kdyby jste mi dali vědět, že jste si mě smazali. Ušetříte mi tím totiž práci "zbytečným" obíháním.:D Každopádně všechny moje affs mám strašně ráda a budu se snažit chodit co nejčastěji.

Michelle

Návrat!:)

31. srpna 2010 v 9:35 | Michelle
Hej guys!;)

Tak a je to tu... Je 31.srpna. Poslední prázdninový den. Chci tedy oznámit, že končím letní hiatus a znovu rozjíždím blog.

Užijte si dnešek pořádně!;)

A zítra vstaňte pravou nohou.:))

Michelle

Ps.: Chci jen upozornit, že takový ten pořádný "rozjezd" (pořádné, pravidelné obíhání affs,..) začne asi tak koncem září! Jdu totiž do prváku tak budu mít celkem dost zařizování ohledně školy, kupování učebnic, sešitů,... A nebudu asi moc stíhat.

Díky za pochopení...:)

Hiatus zase pokračuje

20. srpna 2010 v 17:17 | Michelle
skyesweetnam-cz.blog.cz
A je to tady zase...:) Zítra odjíždím na soustředění se sborem a potom budu ještě asi 3 dny u babičky. To znamená, že ruším to pozastavení a ten prázdninový hiatus (INFO) pokračuje.
Je mi to moc líto, ale pořád jsou prázdniny a já mám jen jeden život.:)
Přeju Vám krásný zbytek prázdnin a tentokrát už snad vážně až v září ahoj!;)

Michelle

Zdravím...

18. srpna 2010 v 10:33 | Michelle
skyesweetnam-cz.blog.cz
Vím, že s tím hiatusem to je trochu náročné, ale opět sem na chvíli doma a opět ho trošku "pozastavím".:D
Takže se nedivte, že tu budu možná něco přidávat...;) Jinak mám dotaz... Jaksi se mi tu nezobrazují videa a nevím jestli to blbne jen mě nebo zda se jedná zase o nějaké úpravy na blog.cz ??:)
Mějte se. M.

Hiatus (pokračuje)

6. srpna 2010 v 21:17 | Michelle
skyesweetnam-cz.blog.cz
Zdravím...;)
Ty prázdniny utíkají co?:D
Někteří nejspíš víte, že tu byl hiatus (!HIATUS!) až do konce prázdnin. Protože sem se, ale dostala náhodou na týden nečekaně domů, tak sem toho využila a přidala sem všechny novinky (photoshooty). Zítra, ale už opravdu zase odjíždím, takže to pozastavení co tu bylo až do 1. září pokračuje.;)
To jen aby jste o tom věděli, hlavně moje afilates.;)
Užívejte zbyek prázdnin.
Michelle.

Hiatus!!!

17. července 2010 v 11:37 | Michelle

Affilates čtěte povinně!

Takže je tu hiatus... Tentokrát, ale až do 1. září!  Zítra jedu na tábor, pak k babičce,... Prostě na PC skoro vůbec nebudu chodit... Když jo tak oběhnu pár affs, ale nečkejte mě... Novinky tu budou jen ty nejakutnější: jako třeba: vyšlel nový singl, bo tak něco...

O takovémhle 2-měsíčním pozastavení sem uvažovala už na začátku července, ale nechtělo se mi stopovat na tak dlouho, ale což... Novinek u Skye moc není, já na Pc taky moc nechodím a moc mě to tu neba když je venku tak krásně, navíc když sem štastně "zaláskovaná(??:D)"!

Takže doufám, že tohle moje milovaná affs (i návštěvníci blogu) chápete a vynecháte mě ze všech kontrol apod.

1. září nebo nějak tak jsem tu opět v plné síle...;)

Užívejte si volna a sluníčka!:)

S láskou...

Michelle

MiniHiatus 0.1

2. července 2010 v 18:03 | Michelle
skye3
Hej guys!;)

Nejdřív k tomu názvu článku: To budu ted´ v létě takhle číslovat...:D Jinak by mě to blog moc neuznával mít stejný názvy za měsíc.:D

Jinak ted´ k samotnýmu článku... Nebudu tu.. Jedu k babičce kde sice možnost připojení k internetu mám jenže.. Mám tam skvělý kamarády, bazén, bude krásný počasí,... a tak, takže se mi k PC moc chtít nebude..;) Odjíždím zítra a vrátit bych se měla ve středu jenže...:D Když se mi odtamtud nebude chtít tak tam třeba zůstanu trochu dýl..:D

Nějaké ty články přednastavím (možná:D) ,ale affilates obcházet nebudu....:( Možná jen vyjímečně!

Prosím berte to na vědomí a nemažte si mě.

Užívejte si prázdniny na 120%.:)

Michelle!;*


Letní minirekonstrukce blogu

28. června 2010 v 20:51 | Michelle
Zdravím.;)

Jak se Vám daří?:) Mám tu pro Vás malou informaci.. Je tu taková letní mini rekonstrukce.. Něčeho jste si už nejspíš všimly.. Jsou poupraveny rubriky.;)  To je jedna věc.:D
Za další se chystá nový desing stránek. Měl by být v takové letní podobě. Dělá ho zase naše skvělá Pospola.;) Taky chci udělat pár nových ikonek... Jsou tu jen dvě a myslím si, že by tady mohl být trochu větší výběr.;)
Taky mám v plánu vylepšit a upravit videogalerii.;) Hlavně doplnit videoklipy, protože u nějakých který tu jsou bylo zakázáno vkládání na weby. Tak tu budou možná jakoby znova.;)
No, nic víc mě ted´ nenapadá, ale nebojte se.. Nebude tu žádná nijak velká a převratná změna.:D Tohle je jen pro vaší informovanost.:)
Jo a co se týká léta a možných hiatusů.. O všech budu předem informovat. Neslibuji, ale že se mi podaří s těmahle zprávama obíhat i affs. Proto všechny affilates tohoto blogu prosím aby mě pro jistotu přes prázdniny vynechávaly z možných kontrol a zápisů.;) Samozřejmě tady žádné kontroly po celé léto probíhat nebudou.;)
No na závěr Vám už přeji jen krásně vysvědčení a aby jste si báječně užily léto 2010!;)

Michelle

Jsem zpátky v plné síle!

9. června 2010 v 14:24 | Michelle
Ahojda! Tak jsem zpátky...:) Už se nemůžu dočkat až všechno dopřidám. Těch novinek se nahromadilo opravdu moc asi tak za ty cca. 3 měsíce.:) A taky se těším na affs.. Já vás oběhnu...;)

Hiatus - na dobu neurčitou

18. dubna 2010 v 16:17 | Michelle
Zrovna jsem u babičky tak můžu psát, ale nemám moc času abych oběhla affs... Takže ve zkratce: HIATUS! A to proto, že mi dom nejde PC.. SBé omluvte mě z kontrol, obíhání a tak..;) Michelle

Hiatus!

2. dubna 2010 v 22:09 | Michelle
Je to jen na Velikonoční prázdniny. Od zítřka do pondělí. Zítra odjíždím k babičce a nestihla jsem nic přednastavit. Navíc když budu na vesnici tak nechci trčet u Pc, ale mám v plánu bejt taky trochu venku...:) Affs se omlouvám. Nějaké možná příležitostně navštívím, ale nijak s tím nepočítejte. Zastihnete mě spíš na facebooku nebo icq-kdo mě má přidanou.:D
Přidám maximálně novinky.. Takže to je všechno. V úterý tu budu zase jako obvykle.;) :D
Mějte se hezky. Zdraví Michelle

Jo a užijte si zbytek prázdnin a všem přeju krásný Velikonoce.:)

Konec!

1. dubna 2010 v 14:09 | Michelle
Nad tímhle přemýšlím už dobu.. Asi se divíte a říkáte si proč. Přečtěte si celý článek a třeba pochopíte.
Mám docela dost dlouho školu, spoustu učení a spoustu jiných zálib. Hodně jsem ted začala chodit ven s přáteli a blogování mě nebaví už tolik co dřív. Občas si říkám jak to ti "starší" lidi zvládají-aktualizovat blog, školu,... Já to prostě nezvládám. Asi jste si sami všimli, že v tejdnu nepřidávám skoro vůbec...A o víkendu tak jeden článek. Já o víkendech většinou čas mám, ale jak jsem psala víš-využívám ho jinak než sezením u PC.
Navíc Skye tu zná málo lidí a mě přijde, že Skye se svojí kariérou zpěvačky skončila... Pak taky je hodně fotek, ale nikdo neví (snad jen Skye) odkud jsou..
A to co mě štve asi nejvíc je to vědomí, že Skye nikdy nepotkám. Říkám si, k čemu to je... Dělat blog o někom koho jste nikdy neviděli a znáte ho jen přes média. Někdo to možná ví. Já to dřív taky věděla, ale už to není ono.
Tenhle blog pro mě znamenal hodně. Měla jsem skvělou návštěvnost a hlavně úžasný affs, který nepsali komentáře typu "Obíhám" apod. I když nebudu tady tak se u vás vždy stavím, protože píšete o tom co mě zajímá a díky Vám a vaším blogům vím jaké novinky jsou u mích dalších oblíbených celebritách.:)
Blog nechám tak jak je... Nějací fanoušci jsou a kdyby někdo něco hledal...:) Na tomto blogu není úplně vše o Skye. Je tu spíš jen čtvrtina z celé "Sweetnamkariéry", ale i ten kousek co tu je, my dal práci. Je to práce, kterou jsem začala dělat v srpnu roku 2009, práce, která mě bavila a práce na kterou už nemám čas.
Vím jednou toho možná budu litovat, možná se vrátím. Ale ted´ musím jít. Doufám, že vy všichni a hlavně sbéčka chápete, že jsou i důležitější věci.
Nevím co víc už napsat.. Snad jen-Aprííííl!:D Vím, že to má hodně blogů, ale já si nemohla pomoct. Navíc když o odchodu vážně uvažuju. A tedka se přiznejte.. Kdo to četl celý? A kdo tomu uvěřil?

POTM duben!

1. dubna 2010 v 11:20 | Michelle
Fotkou na měsíc březen se stává:
skyesweetnam-cz.blog.cz
Jinak v celém článku můžete hlasovat pro fotku na měsíc duben.:)) Dala jsem tentorkát, ale jen 3.

Dnes tu nebudu

27. března 2010 v 11:21 | Michelle
Jedu totiž se sborem na "festival" a vrátím se večer. Píšu to sem hlavně proto, že v sobotu obíhám affs... Oběhnu vás zejtra, jo? Prosím berte tohle jako takový "minihiatus"..Kdyby bylo nějaká kontrola nebo tak....:D Krásnou sobotu. Michelle

Nový dess...

20. března 2010 v 14:26 | Michelle
Asi jste si ho všimli..;) Dělala ho opět Pospola. Mě se velmi líbí.. Vždyt taky jsem nad ním přemýšlela asi 3 měsíce.;) Je přesně tak jak jsem si ho představovala. Byla bych ráda kdyby tu zůstal delší dobu což zůstane.:D Pospole za něj velmi děkuju, protože odvedla fakt skvělou práci.

POTM

28. února 2010 v 17:13 | Michelle
Rozhodla jsem se, že udělám úplně první POTM tohoto blogu.;) Dala jsem různě staré fotky z různých akcí apod., ale vybrala jsem se takové kde má Skye vždy jiné vlasy.;) Budu moc ráda když hlásnete.;) Joo a těch barev vlasů Skye vystřídala mnohe víc..Už se mi sem nevešla třeba fotka z doby kde měla Skye vlasy na černo, navíc z doby kdy byla na hnědo má vždy jiný odstín a třeba tedka když je na růžovo nebo byla na červeno to měla vždy jinak udělaný takže to bylo zas jiný.:D

Jinak děkuji za krásné komentáře.;) A ten překlad co jsem v pátek libovala dám někdy jindy, protože když jsem se vrátila domů ze soustředka tak sem měla v pokoji překvápko.. úplně nové skříně na oblečení (v pátek budu mít ještě knihovnu a stůl) tak si chci uklidit a přijít na to kde co mám.:D

1)

hodnocení blogu by *Nikuš

26. února 2010 v 17:33 | Michelle
Jen tak ze srandy jsem si nechala ohodnotit blog.:D Je to od bloge peaces-love-you .. nebo tak nějak(Pak sem ten celej odkaz dám...;)? Co na něj říkáte? Já jsem vcelku spokojená..
Jen teda nechápu, když přehlednost blogu je suprová tak proč je 9?:D

Aby tu aspoň něco přibylo..

16. února 2010 v 16:56 | Michelle
Ahojky!
Takže jak tu koukám na ty články.. :D Nějak se tu nic neděje...:) Omlouvám se, ale bud´ není čas nebo nálada. Ale spíš zdržuje čas.:) Snažím se obíhat hlavně affs. Jinak dneska sem přidala snad všechny nový (Pokud jste se tam třeba někdo nenašel-pište).
Poslední dobou mi přijde, že se učitelé zbláznili: Přijdu do školy a dozvím se, že byl úkol (Já už ty dú ani nesleduju:D) a jako bonus-píšem test.:/
Dneska snad něco přidám, ale neslibuju, protože zejtra píšu z přírodopisu a musím udělat úkol z matiky.:/ Jo a ještě mám na zejtřek projekt na literaturu...

Omlouvám se všem!

10. února 2010 v 21:51 | Michelle
Důvod mé omluvy je asi jasný. Nejde mi ani tak nějak o to přidávání jako spíš o obíhání affs.
Mám toho moc ve škole.. Navíc mám problémy s uchem (:D) a osobní zájmy ve volném čase.;) Nevím, ale sbéčka budu obíhat asi o víkendech+nějaký co mi nechají komentář na blogu tak ty i v týdnu! Já tohle neoznamuju, ale zatím jen uvažuji.:D Neberte to vážně.;)
Prostě se omlouvám. Nevím jestli zejtra budu mít čas obejít sb.. budu muset napsat 5 slohových prací.:D
O víkendu se budu blogu, ale věnovat určitě.. A "starší" věci na blogu můžete očekávat.;) Je šance, že se tu něco nového objeví.:) Mějte se. Michelle

Omg! Sorry!

3. února 2010 v 20:58 | Michelle
Omlouvám se moc! Za to, že jsem včera nic nepřidala a ani dneska. Já mám toho moc... Jak na přidávání tak v životě...:D Mám sice prázdniny, ale i v "nich" jsem v jednom kuse..:D Navíc dneska sem totálně "mrtvá"! Ze včerejška na dnešek sem spala u svojí milovaný ségruš takže sem toho moc nenaspala..xD A dneska sme byli ve městě a tedka na večer ještě "pryč".:D No takže jsem úplně mrtvá a těším se do postele...:) Děkuju moc za komentík. Na něco jsem odpověděla na zbytek odepíšu zítra...Oběhnu i SBéčka. :)) Ale nevím v kolik...Podle toho v kolik se vyhrabu z postele a na oběd jdu do KFCéčka...:D Takže tak..Ještě jednou moc sorry...Já vám to vynahradím...:) Michelle

Rekonstrukce!

29. ledna 2010 v 13:36 | Michelle
Ahoj!
Konečně mám prázdniny. Dneska pololetní a od zítřka jarní.;) Chci upozornit na rekonstrukci blogu. Jedná se především o Galerii. Chci doplnit fotky, upravit údaje a také vylepšit přehlednost.;)
Photoshooty budu doplňovat podle roku focení, to samé u Akcí a možná i jinde.;)
Nevím jestli to za ten týden stihnu, ale pokusím se.:)
Chci upozornit na velký zmatek který tu po dobu rekonstrukce bude. Mějte proto prosím strpení. Michelle
 
 

Reklama

free counters
Ke dnu 10.8.2009

Tato stránka je tvořená jednou fanynkou Skye Sweetnam a to pouze pro Skyeiný fanoušky! Neručím za pravost informací, fotek ani správný překlad článků. Všechny informace si hledám sama na zahraničních občas i českých stránkách. Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím nekopíruj a nebo přidávej viditelný zdroj v podobě odkazu či klikací ikonky! Toto je pouze fan stránka a porušování práv není v úmyslu! This is only a fan site! Violations of rights is not the intention!

This is just a fansite. I am not in contact with Skye, her family or someone close to her. The information you are looking for themselves on foreign websites and therefore not responsible for the correct translation or truthfulness of the information. Working on my website takes a lot of time, so please do not copy or use a visible link in the form of a link or icon. Rights violations is not the intention!