Downland

About Skye - downland

5. července 2010 v 13:32 | Michelle
Na oficiálním fóru Skye sem našla od fanouška ke stažení různé věci o Skye. Jsou tam videa z koncertů, videoklipy, videa o Skye a dokonce i nějaká dema k tomu i nahrávky živě z koncertů.:)  Opravdu stojí ke stažení...;)

Je to uloženo na megaupload!
Zákaz kopírování!

Love Sugar Sweet -Nový SONG-mp3

26. listopadu 2009 v 18:08 | Michelle
Love Sugar Sweet je nová písnička, která se na YouTube objevila koncem října tohoto roku.
Je tu velká pravděpodobnost, že se objeví na novém albu, které se již chystá, ale všechny informace o něm jsou velmi tajné.

Další song na nové desce se "prý" bude jmenovat "Violently In Love".

Mp3 je stažena z YT takže kvalita není nic moc. Navíc konec tam nějak dodělával fanoušek jak by to mělo zhruba být. Proto to je na konci jakoby useklý. Takový to vrzání tam...Nevím
Jestli to je schválně či ne.

STAHUJ!

Tim Armstrong - Into Action (feat Skye Sweetnam)-mp3

19. září 2009 v 20:51 | Michelle
Verze Tima Armstronga-Into Action (feat Skye Sweetnam)!

Stahuj!

Tanglet up in me-videoklip-downland!

11. září 2009 v 20:23 | Lady*Mai
Stáhla jsem a uložila videoklip Tanglet up in me. Prosím při kopírování používejte zdroj!
*Video bylo staženo z YouTube proto nemusí být v příliš dobré kvalitě!

Stahuj!

 
 

Reklama
free counters
Ke dnu 10.8.2009

Tato stránka je tvořená jednou fanynkou Skye Sweetnam a to pouze pro Skyeiný fanoušky! Neručím za pravost informací, fotek ani správný překlad článků. Všechny informace si hledám sama na zahraničních občas i českých stránkách. Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím nekopíruj a nebo přidávej viditelný zdroj v podobě odkazu či klikací ikonky! Toto je pouze fan stránka a porušování práv není v úmyslu! This is only a fan site! Violations of rights is not the intention!

This is just a fansite. I am not in contact with Skye, her family or someone close to her. The information you are looking for themselves on foreign websites and therefore not responsible for the correct translation or truthfulness of the information. Working on my website takes a lot of time, so please do not copy or use a visible link in the form of a link or icon. Rights violations is not the intention!