Láskou praštěná

Láskou praštěná | How to deal

1. dubna 2010 v 12:47 | Michelle
Tenhle film byl velkým zlomem ve Skyině kariéře. Proč? Ve filmu zazní její singl "Billy S." a díky tomu se Skye proslaví. "Billy S." díky filmu patří mezi nejhranější hity té doby v Kanadě.


Popis:
Romantická komedie o milostných peripetiích krásné Halley, kterou ve Filmu ztvárnila americká popová hvězda Mandy Moore (Deník princezny). Je držitelkou několika cen MTV Music Award.

Mladičká Halley po zkušenostech z několika milostných záletů dojde k závěru, že skutečná láska neexistuje. Velmi rychle se ale přesvědčí, že žádná teorie není dokonalá. Nejlepší kamarádku Halley si v této romantické komedii zahrála Alexandra Holden, známá to kráska ze seriálů Přátelé, nebo Ally McBealová.
zdroj: osobnosti.cz

Dávám sem video kde jsou scény z filmu. Hraje k tomu písnička "Wild World" kterou Skye přezpívala.

Film si můžete stáhnout např. na uloz.to !

Můj názor: Film je krásný a myslím si, že přesně vystihl to, o čem je-lásku. Chvílemi smutný, ale některé scény jsou vážně romantické. A "Billy S." je ve skvělé chvíli do které se bezvadně hodí.:)
 
 

Reklama
free counters
Ke dnu 10.8.2009

Tato stránka je tvořená jednou fanynkou Skye Sweetnam a to pouze pro Skyeiný fanoušky! Neručím za pravost informací, fotek ani správný překlad článků. Všechny informace si hledám sama na zahraničních občas i českých stránkách. Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím nekopíruj a nebo přidávej viditelný zdroj v podobě odkazu či klikací ikonky! Toto je pouze fan stránka a porušování práv není v úmyslu! This is only a fan site! Violations of rights is not the intention!

This is just a fansite. I am not in contact with Skye, her family or someone close to her. The information you are looking for themselves on foreign websites and therefore not responsible for the correct translation or truthfulness of the information. Working on my website takes a lot of time, so please do not copy or use a visible link in the form of a link or icon. Rights violations is not the intention!