Novinky

Skye odpovídá na fanouškovské dotazy!

12. listopadu 2010 v 21:20 | Michelle
Původně jsem měla v plánu přeložit všechny otázky i odpovědi, ale nemám čas. Snad Vám bude, alespoň tohle stačit. Je tam i otázka  týkající se nového alba.;)

*Už jsi někdy byla ve Skotsku?
 Ne, ale chci se tam podívat. Jsem pojmenovaná po ostrově Skye ve Skotsku. Pochází od tamtud mí předci.

*Chystáš DIY videa?
 Ano. Dva DIV hudební videa už jsou na cestě s mojí novou kapelou.

*Jak se jmenovala tvoje první píseň a kdy jsi jí napsala?
 Jmenovala se "Friends forever" a napsala jsem jí v devíti letech.

*Bydlíš v KAnadě? Pokud ano, kde?
 Bolton, Ontario.

*Skye!:) Víš, že máš fanoušky v Izraeli? Chtěla by jsi Izrael navštívit někdy?:D
 Samozřejmě bych ho ráda navštívila! A to platí pro každého kdo se mě zeptá na návštěvu jeho země či státu. Miluju cestování!

*Co jste dělala za střední školu? (Ptám se, protože není moc podivínů na školách ? tuhle větu sem moc nepochopila, pozn. překladatele:D)

Vlastně jsem byla na střední škole jen po dobu 3. měsícu než jsem se odešla věnovat své kariéře. 'Pak jsem se věnovala domácímu studiu. Ale byla jsem na umělecké škole. Můj obor bylo drama, takže každý se zdál být podivín.

*Jaká je tvá nejoblíbenějších píseň ze všech, který jsi kdy vydala?
 Hmm..Těžko říct. Všechny mají trochu mě v sobě. Řekla bych, že nejosobnější píseň bude s názvem "Please" .. Ta bude vypuštěna v nejbližší době na myspace..

*Chystáš se vydat nové album v nejbližší době?
 Právě ted´jsem se zaměřřila na objevování sama sebe. Užívám si psaní různých druhů hudby pro různé druhy projektů. Dívce, která vydala NFTB bylo 15. let. Ted´je mi 22. Hodně se od té doby změnilo. Ale budu pokračovat, aby se písně v trezoru, brzo objevili na myspace... A nová hudba od skupiny se blíží.

Zeptej se Skye

11. listopadu 2010 v 20:54 | Michelle
Pokud by ste se chtěli Skye na cokoliv zeptat, nyní máte možnost! Na této stránce můžete Skye napsat dotaz na který Vám ona odpoví. Nemusíte se ani přihlašovat.:) Určitě se na něco zeptám a také nějaké zajímavé dotazy až budu mít čas přeložím:)

Skye na ebay

22. října 2010 v 21:34 | Michelle
skyesweetnam-cz
Ano, Skye má ebay, kde si můžete koupit věci z jejího šatníku. Už tam má 4 hadříky. Skye sama na svém profilu uvedla, že věci, které tam prodává pro ní mají určitý význam. Najít tam můžete třeba tričko, které měla na turné s Britney Spears. Doporučuju si to prohlídnout. Hned bych si něco objednala. Musí být fajn mít něco, co na sobě měla Skye a je to na různých fotkách na ní.


Zveřejněny další 2 nevydané songy!

16. října 2010 v 10:12 | Michelle
Skye na svém MySpace zveřejnila 2 další nevydané songy. Už jsem o nich psala když je Skye přidala jako hudbu ke svém videím. Jsou to Musick a Wolves & Witches.
Poslechnout si je můžete tady .

Status od Skye z fb

6. října 2010 v 20:27 | Michelle
Skye má na facebooku už 25.000 fanoušků. Myslím si, že je to skvělé. Skye napsala status ve kterém děkuje za podporu.

Díky za podporu sexy lásky! 25 000 mě má rádo. Vy tvoříte můj den.

*Ta poslední věta mi zní trochu divně, ale mělo by to tak být.:D A to "sexy" Skye fakt napsala..:D Co se týče s tím počtem. I kdyby to nebylo přesně dobře, což by mělo, tak si myslím, že význam asi chápete všichni, ne? Má na fb 25 tisíc fanoušků...:D

Into action v Ramona a Beezus

2. října 2010 v 13:45 | Michelle
Skyeina verze Into Action (bez Tima Armstronga) se údajně hraje asi 2-3 minuty ve filmu Ramona a Beezus (můžete v něm vidět například Selenu Gomez). Film jsem zatím neviděla tak nevím co je na tom pravdy.

2 nové songy

22. září 2010 v 20:21 | Michelle
skye3-1
Objevili se 2 nové dosud nevydané písničky. Je velmi pravděpodobné, že se objeví na nové desce. Jsou to "Musick"  a "Wolves & Witchies" . Skye je přidala jako hudbu ke svým novým videím o jejím make-upu.

Kromě těchto dvou songů se objevili také "Stay", kde zpívá s Ak´sent a "Boomerang"

Nový singl: Boomerang!

9. července 2010 v 22:17 | Michelle
A je to venku! Hned po "Stay" tu je oficiálně další song (nejspíš z připravovaného alba) a vypadá to hned na singl. O písničce tu už zmínky byli, ale už to potvrdila i Skye: Nový song je Boomerang!


imagebam.com

*Co říkáte na obal? Podle mě se vážně povedl.;)

Celou písničku si můžete pustit na Skyeině oficiálním MYspace (www.myspace.com/skyesweetnam ) kde si jí můžete i objednat.

*Je to skvělá písnička, nejlepší tam je to "..bang, bang, bang,.." v refrénu:D

PS.: Pro ty co se na MYspace.com nevyznají.. Písničku si musíte najít v seznamu toho přehrávače co tam Skye má...;)

Boomerang doporučuju si pustit. Pište komenty jak se vám líbí. Podle mě to je skvělá změna.:)

Nové statusy...

24. června 2010 v 13:52 | Michelle
Mám tu dva nové statusy od Skye z jejího facebooku. Že by konečně novinky??:)

Ps.: Nejnovější je ten úplně první... Vybrala jsem jen ty "pracovní", protože nemám čas překládat. Jinak ten Jordan v posledním statusu Skye fotí na photoshooty.:) A ten druhý jsem sem dala proto, že se v něm píše o klaunech jako v prvním...:)

Pracovala pozdě na mé nové kapely hudebním videu. Klauni, černá barva těla,.. Polystyrenové trouby,.. Toto video je "TRIPPY"!

Jeden klaun, dva klauni, tři klauni, čtyři! Kdo se bojí klaunů? A bylo to kvůli filmu IT?

Potřebuji nový photoshoot! Má někdo nějaké nápady jaké by příští focení mělo být? Twitterujte @jordanletkemann a dejte mu taky najevo své nápady!


Nový song: Skye Sweetnam ft. Ak'sent- Stay

9. června 2010 v 14:55 | Michelle
Našla jsem na YT novou písničku, nejspíš se jedná o skladbu, která se objeví na nové desce. Už se nemůžu dočkat. Ta písnička je úžasná a jedná se zase o něco jiného než to, co u Skye známe...;) Zpívá jí se zpěvačkou Ak'sent.


Pokud jste o Aksent náhodou někdo neslyšel, tak se podílela se Skye už na písničce Boyhunter a spolupracovala například i s Gwen Stefani nebo dokonce s  50 centem.

Všechno nejlepší k 21.narozeninám Skye.

11. května 2010 v 13:21 | Michelle
Zdravím všechny affs-hiatus stále trvá. Jen chci dodatečně Skye popřát vše nej k jejím 21.narozeninám. Fotky, videa, a tak někdy přidám až mi půjde pc. Ted´ jsem ve škole a dělalo by se mi to blbě.:) Tak se zase mějte.:)

New hair!

6. dubna 2010 v 16:56 | Michelle
Už je to celkem doba co jsem psala o tom, že Skye má nové vlasy. A nyní jsou i fotky! Nejdřív jsem si myslela, že má jen melír, ale na další fotce sem si všimla, že nejen to!

Ofinu má nabarvenou na fialovo a k tomu má žlutý melír. Já bych si to nejspíš neudělala, ale vypadá to skvěle a Skye to velmi sluší!:)

skyesweetnam-cz.blog.cz
Další fotky můžete vidět tady.

Heartbreak-!!Doposud nevydaný song!!

20. března 2010 v 15:43 | Michelle
Jedná se o doposud nevydaný song, který Skye zveřejnila v jednom ze svých oficiálních videí o jejím make-upu jako takové "pozadí" ještě s jedním songem, který má název "Boomerang". Kdo videa od Skye sledujete tak jste oba songy měli šanci zaslechnout. Jeden fanoušek video upravil tak aby jste si mohli poslechnout pouze "heartbreak". Není to, ale zrovna nejlepší kvalita, protože do toho Skye mluví a popisuje jak se líčit.:D
Podle wikipedia.com se jedná o songy, které se objeví na připravovaném albu,které má být vydané v roce 2010.

Rozhovor z ctvolympics.ca

28. února 2010 v 18:01 | Michelle
Jak jsem již psala, na ctvolympics.ca se objevil song 'Into action' a také otázky pro Skye.

Artist Q&A:
Q. Jaký olympijský sport máš nejraději?
A. Ženský hokej, do toho holky!
Q. Jaký sport bys na Olympiádě chtěla dělat a proč?
A. Myslím, že by bylo skvělé naučit se potápět. Nidky jsem v žádném sportu nevynikala, takže budu muset hodně cvičit!
Q. Jaký je váš největší zážitek z Her?
A. Moje sestřenice Nancy Sweetnam soutěžila na Olympijských hrách v Barceloně v roce 1992, v Atlandě v roce 1996. Měla jsem jen 4 roky. Ale pamatuju si, že plavala v kategorii freestyle. O čtyři roky později mi bylo 8 a celá rodina jí fandila!

Nepřekládala jsem to nakonec Já, ale moje aff Avril*.

Into action na ctvolympics.ca !

26. února 2010 v 21:47 | Michelle
Píšu v rychlosti, protože budu muset jít spát. Zejtra tu nebudu...Do neděle mám soustředění se sborem takže odemě nic neočekávejte-ani SBéčka. Ale tohle sem musím dát... Je to po dlouhé době novinka z "hudební branže".:D
Into action se objevila na ctvolympics.ca ! Pokud se nepletu tak tam jsou i 3 otázky na, které Skye odpovídala a týkají se olympijských her. Ale nevím to jistě...;) V neděli Vám to sem přeložím...:) Pokud máte zájem tak to najdete tady !

Nový status na facebooku

25. února 2010 v 22:22 | Michelle
Úprava, čištění a zvyk na moje nové vlasy-vždy musím přehodnotit svojí skříň když si dávám novou barvu!


Ona už má fakt nový vlasy? Sem zvědavá co to bude...;) Jinak asi zase otevřu rubriku Twitter.;)

Novinky!

23. února 2010 v 19:53 | Michelle
Takže.. Skye opravdu chystá nové video. Nedivila bych se kdyby se jednalo o nový videoklip, protože Skye v jednom ze statusů oznámila, že na tom projektu pracuje tak tvrdě až si vymkla kotník (už se, ale hojí.;). S natáčením se začalo tuhle neděli.

Za další... Skye nám všem velmi děkuje za podporu, protože počet jejích fanoušků na facebooku přesáhl již počet 14 000.

A jako poslední má opět nové vlasy. Svěřila se, že její máma dělala velmi neobvyklé výrazy když její nový účes viděla.:D Jsem zvědavá co nového Skye má na hlavě tentokrát.

Jinak tohle napsala Skye před chvílí:

Já byla tak zaneprázdněna guys! Ahhh crazy! Videozáznam šel tak úžasně! Měl velké jednání dnes odpoledne a ted´ je připraven k úpravě, yay.

Bude něco nového?

19. února 2010 v 14:54 | Michelle
Skye se ve statusu na svém oficiálním facebooku zmíňila, že bude dělat nový video projekt a dnes také ještě napsala něco o nějakém shootu. Čeká nás tedy něco nového??:)
Upozorňuji, že jsem oba statusy překládala z hlavy a ten s tím shootem sem jen tak přelítla očima proto se nemusí ani jednat o nic společného se Skyeinou kariérou. Ale myslím si, že kdyby to nesouviselo se Skye tak by o tom ani nepsala.:))

Jak dobře znáš Skye?

31. ledna 2010 v 16:19 | Michelle
Našla jsem test o Skye. Je to v angličtině, ale není to tak složitý to přeložit.;) Když dáte test vyhodnotit tak se vám tam ukáže co jste měli špatně i s výsledky a máte k tomu i něco o tom.;)
Je to spíš o starších věcech, ale můžete se dozvědět i plno zajímavostí, které jste možná nevěděli.
Víte například v kolika letech napsala Skye svou 1. písničku?
Qviz si můžete udělat tady.

Nové album?

28. ledna 2010 v 21:40 | Michelle
Ti z Vás kteří jsem chodí delší dobu tak už tu určitě četli zprávy o novém připravovaném CD. Tyhle zprávy jsem momentálně "dala do pozadí" a nevěnovala jsem jim dále pozornost. Ale nedávno mě SB Anitta naladila a mě to zase trošku donutilo hledat.
A musím napsat, že američtí (a i jiní) fanoušci jsou na tom stejně. Nevědí nic víc než my. Četla jsem, ale jeden zajímavý komentář k tomuto tématu-nebyl český. Skye prý dělá velmi projektů a není potvrzeno, že jakékoliv nové "Věci" se týkají nového alba, ale novinky se očekávat dají. A prý je zatím i velmi krátká doba po vydání Sound Soldier,alba, které mělo velký úspěch. Nezbývá nám prý nic jiného než být trpělivý. Někteří kteří tuto zprávu četli poprvé se dotazovali kde to se objevilo, že se chystá nové album a dokud prý tuto zprávu nepotvrdí sama Skye tak není možné tomu věřit na 100%.
Co se ví zatím od Skye je jen to, že na svůj oficiální twitter napsala asi 2 zprávy, že byla ve studiu natáčet novou píseň.
Jinak všechny nové singl tu už byli zveřejněny.;) Nemám čas je sem momentálně znovu přidávat.

Seznam nejlepších smutných písniček

2. ledna 2010 v 20:27 | Michelle
Našla jsem seznam nejlepších smutných písniček. Objevila se mezi nima i Skye. Nevím jestli je to oficiální ani kdo to má na svědomí a co v tom je za význam.;)
Každopádně Skye nám tam obsadila 98 a 99 příčku.:)

  1. Aqua - Roses are red
  2. Aqua - Turn back time
  3. China drum - Biscuit barrel
  4. Linkin park - My december
  5. Grey daze - Sometimes

Staňte se fanouškem na Facebook.com

4. prosince 2009 v 19:25 | Michelle
Líbí se Vám tento blog? Podpořte ho a pokud máte profil na facebook.com staňte se fanouškem. Do vyhledávače na FB zadejte skyesweetnam-cz.blog.cz a staňte se naším fanouškem.
Můžete tam diskutovat o blogu spojit se s více lidma co znají tento blog a tudíž i Skye, můžete přidávat fotky videa,... Dozvíte se novinky o blogu... Chystá se nový desing?? Bude to tam. Bude rekonstrukce?? Jasně, že to tam přečtete...:))

Zápis fanoušků

4. prosince 2009 v 16:52 | Michelle
Ahoj!

Pokud máš rád Skye... Zapiš se jako její fanoušek. Není to sice oficiální fanklub, ale aspoň bude vidět kolik nás je.;)

Pokud se chceš zapsat tak do komentářů k tomuto článku vyplň:

1)Přezdívku
2)Město kde bydlíš

P5ihlásit se může kdokoliv bez ohledu na věk, zemi ze které pochází,..

Dík za podporu Skye.:))

Where I Want To Be [NEW SONG!!!]

2. prosince 2009 v 20:04 | Michelle
Wau! A máme tu další nový song, který se jmenuje Where I want to be !:) Jestli to bude takhle pokračovat tak se nového CDéčka už brzy dočkáme.;)
Nové video o Make-upu Skye

2. prosince 2009 v 17:34 | Michelle
Dnes Skye na svůj facebook zveřejnila zprávu, že chystá další video o svém make-upu.;) Skvělá zpráva. Moc se těším....:))
 
 

Reklama

free counters
Ke dnu 10.8.2009

Tato stránka je tvořená jednou fanynkou Skye Sweetnam a to pouze pro Skyeiný fanoušky! Neručím za pravost informací, fotek ani správný překlad článků. Všechny informace si hledám sama na zahraničních občas i českých stránkách. Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím nekopíruj a nebo přidávej viditelný zdroj v podobě odkazu či klikací ikonky! Toto je pouze fan stránka a porušování práv není v úmyslu! This is only a fan site! Violations of rights is not the intention!

This is just a fansite. I am not in contact with Skye, her family or someone close to her. The information you are looking for themselves on foreign websites and therefore not responsible for the correct translation or truthfulness of the information. Working on my website takes a lot of time, so please do not copy or use a visible link in the form of a link or icon. Rights violations is not the intention!