Osobní fotky

New photo 2010

5. listopadu 2010 v 21:46 | Michelle
Skye na svůj facebook asi tak cca. před 5 dny přidala novou fotku.;) Omlouvám se za pozdní přidání, ale díky škole nestíhám.


imagebam.com

Haloween 2010

1. listopadu 2010 v 17:11 | Michelle
Všichni jistě víte, že byl svátek všech svatých a v Americe slaví Haloween. Skye tento rok byla za Mořskou vílu. Na fotce je se svojí kamarádkou a ta má nějaký narozeninový oblek.:)


imagebam.com

Strašně se mi líbí jak dokáží být v Americe originální. Skye byla minulý rok za nějakýho klauna. Myslím si, že v Česku by to moc neuspělo. Vždycky když je nějaký karneval tak jsou všde samí princezny, ježibaby apod.

Co nenajdete na twitteru!

1. října 2010 v 20:43 | Michelle

Nebo tak nějak se jmenuje to album co má Skye na fb.:)) Ne na všech fotkách je Skye... U málokterých byli popisky...:)
  
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

U auta

24. září 2010 v 14:26 | Michelle
Nevím ze kdy to je.. Ale je to u Skyeinýho auta.. Skye se mi tady teda, ale jako vůbec nelíbí..:D


imagebam.com

2 nové fotky od Skye

15. července 2010 v 10:49 | Michelle
Přidávám sem dvě fotky od Skye z jejího oficiálního facebooku. Ta 1. se mi líbí víc...


imagebam.com imagebam.com

Skye (soukromá)

15. června 2010 v 18:31 | Michelle
Našla jsem krásnou novější a nejspíš soukromou fotku Skye...

imagebam.com

When I was 21..

10. června 2010 v 17:46 | Michelle
Další krásné fotky od Skye, z alba, které pojmenovala jednoduše: "When I was 21.."


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com

Brithday - 22

9. června 2010 v 14:32 | Michelle
Psala jsem tu, že Skye slavila svý 21. narozeniny. Trochu sem se překoukla jak sem to ve škole četla v rychlosti. Skye je 22.:) Tady máte fotky z oslavy z víkendu kdy to Skye slavila.:) Fotky jsou nádherný a Skye to tam sluší.free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

With Koma-summer 2008/09

8. dubna 2010 v 17:58 | Michelle
Jsou úžasně sladké...♥

free image host free image host

Na trampolíně

5. března 2010 v 14:52 | Michelle
To, že ty fotky jsou "osobní" pouze typuji.:) Ale nejspíš jo. Hrozně se mi líbějí...Jak tam má ty copánky.. *muck* :)


free image host free image host

Skye dress by Missa

31. ledna 2010 v 20:27 | Michelle
Skye přišli nové šaty, která ušila "Missa" (myslím:D). A protože jsem prostě dobrá (xD) tak tu máte i šaty vyfocené samostatně. No nejsou překrásné?:)


free image host free image host free image host free image host

free image host free image host free image host free image host

Skye a její štěně Koma!

24. ledna 2010 v 17:50 | Michelle
Ty fotky jsou trochu starší a pochází ze Skyeina facebooku. Skye i Komě to tam moc sluší. Koma je velmi roztomilá.. No zvětšte si ty fotky a přesvěčte se sami.;)


free image host free image host free image host

Take me to the Beach!

23. ledna 2010 v 14:07 | Michelle
Skye byla zase na nějakém výletě. Dávám sem všechny fotky ze Skyeina facebooku i ty na kterých není ona. Zvířátka jsou taky překrásná.:)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

I'm on a BOAT mother f$%#er! On a BOAT!

8. ledna 2010 v 19:44 | Michelle
Už vím kde Skye trávila ten Silvestr. Bylo to na nějaký její "mateřský lodi" jak už nám říká název tohoto článku a také jednoho z alb na Skyeině FaceBooku.:) A místo konání podle samotné Skye je- Lost at Sea-tudíž-ztracena na moři!:D

Ta lod´ byla luxusní a ta cesta musela být velmi drahá. Skye si to tam, ale bezpochyby užívala.;)

Nějaké místa mi nepřijdou jako na lodi, ale jsou tam. Skye je všude úžasná třeba v těch růžových šatech. Nemůžu to všechno tady komentovat, protože to by mohl být jeden článek.:D

Takže si ty fotky sami prohlídněte a upozorňuji, že pokud Vám chybí léto tak pohled na Skye ve slunečních brýlích, očima přivnenýma kvůli sluníčku nebo na pláže nějakých ostrovů a moře nebude nic pro vás.

Jo a takový ti krabi nebo co to je co se může sprvu zdát, že to jsou ty mořský tvoři k jídlu-není to jídlo, ale Skyeini kamarádi.:)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Troll Skye

8. prosince 2009 v 21:05 | Michelle
Na letošní Halloween byla Skye za Trolla. Bylo i video.;) Dávám sem fotku...;) Já jí miluju. Ten pes tam... Prostě dokonalost a hlavně ZTŘEŠTĚNOST jako vždy!;)


free image host

Niagara Falls October 09

6. prosince 2009 v 19:19 | Michelle
Miluju tu černou bundu a ty barevný rukavice...

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Skye a Britney Spears

11. října 2009 v 21:09 | Michelle
Jsem na sebe hrdá! Tohle jsou snad jediný fotky co existujou na kterých je Skye s Britney Spears! Skye jela v roce 2004 s Brit jako předskokanka její turné The onyx hotel tour!

Nová fotka Skye!

19. září 2009 v 11:16 | Michelle
Skye to tam moc sluší...Jen mi přijde, že má opět nový vlásky....:))

Na horách!

17. září 2009 v 20:32 | Lady*Mai
Pro ty, který by to zajímalo-Skye jezdí na snowboardu.;)

Při opravě auta!

3. září 2009 v 21:04 | Lady*Mai
Skye už dneska twittrovala, že opravovala svoje auto! Něco na tom bude, protože před chvílí na facebook dala novou fotku....:)
Chudák Skye na ní nevypadá moc št´astně....

Skye a Koma!:))

2. září 2009 v 14:10 | Lady*Mai
Skye na svůj FaceBook přidala překrásnou fotku se svým štěnětem Komou!;) Velmi jí to tam sluší....:)
 
 

Reklama
free counters
Ke dnu 10.8.2009

Tato stránka je tvořená jednou fanynkou Skye Sweetnam a to pouze pro Skyeiný fanoušky! Neručím za pravost informací, fotek ani správný překlad článků. Všechny informace si hledám sama na zahraničních občas i českých stránkách. Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím nekopíruj a nebo přidávej viditelný zdroj v podobě odkazu či klikací ikonky! Toto je pouze fan stránka a porušování práv není v úmyslu! This is only a fan site! Violations of rights is not the intention!

This is just a fansite. I am not in contact with Skye, her family or someone close to her. The information you are looking for themselves on foreign websites and therefore not responsible for the correct translation or truthfulness of the information. Working on my website takes a lot of time, so please do not copy or use a visible link in the form of a link or icon. Rights violations is not the intention!