Screencaps

Scany "live 2007"

26. října 2010 v 21:34 | Michelle
Udělala jsem zase nějaké screencaps. Je to z nějaké ranní show kde zpívala akustickou verzi Human. Vypadala tam úžasně. Zbožňuju její mimiku při zpěvu. Líbí se mi jak to prožívá. Nedělala jsem fotky z celého videa jen ze začátku, ale snad i to vám postačí.:)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kiss

16. ledna 2010 v 20:12 | Michelle
Není to oficiální fotka... Je to z jednoho oficiálního videa od Skye takže to je screen. Přidal to fanoušek na Skyein FB.


free image host

Screeny z klipu "Billy S."

9. ledna 2010 v 15:13 | Michelle
Screeny nejsou mojí výroby.


free image host free image host free image host

Screen z klipu "Tangled up in me"

9. ledna 2010 v 15:11 | Michelle
Screen není mojí výroby!


free image host

Scany-Human

30. prosince 2009 v 20:27 | Michelle
Udělala jsem nějaké scany z klipu "Human". Neni jich moc a nejsou ani povedený, ale tak aspoň něco.;)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Just the way I am-screens

2. prosince 2009 v 21:33 | Michelle
Tenhle klip je jeden z mích nejoblíbenějších (zbožňuju všechny) a proto jsem z něj udělal nějaký screeny. Nějaký jsou leší jiný horší, ale všechny se mi líběj.;) Video je taneční a rychlý, proto jsou nějaký fotky trochu rozmazaný. DAlo mi to práci tak kopírujte jen se zdrojem!
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Z natáčení klipu Into Action

10. srpna 2009 v 12:56 | Lady*Mai
 
 

Reklama
free counters
Ke dnu 10.8.2009

Tato stránka je tvořená jednou fanynkou Skye Sweetnam a to pouze pro Skyeiný fanoušky! Neručím za pravost informací, fotek ani správný překlad článků. Všechny informace si hledám sama na zahraničních občas i českých stránkách. Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím nekopíruj a nebo přidávej viditelný zdroj v podobě odkazu či klikací ikonky! Toto je pouze fan stránka a porušování práv není v úmyslu! This is only a fan site! Violations of rights is not the intention!

This is just a fansite. I am not in contact with Skye, her family or someone close to her. The information you are looking for themselves on foreign websites and therefore not responsible for the correct translation or truthfulness of the information. Working on my website takes a lot of time, so please do not copy or use a visible link in the form of a link or icon. Rights violations is not the intention!